Yeni Üye Üye Girişi
     
TRSOZLUK.NET
Çeviri yapmanın en kolay yolu...
Tüm Dillerde Çeviri Son Yapılan Çeviriler İngilizce Öğrenme Teknikleri Sitene Sözlük Ekle Reklam Bize Ulaşın 22 Ocak 2018 , Pazartesi 

Gizlilik Sözleşmesi


www.trsozluk.net sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site gizlilik sözlemesini okuyun. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayın. Bu metinde kullanılan "Kullanıcı" terimi, siteyi üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.

trsozluk.net aracılığıyla yapılan tüm çeviri verileri kayıt edilmektedir.. Kayıt edilen veriler herkese açık, anonim olarak paylaşılır. Dolayısıyla trsozluk.net i kullanarak yapacağınız çevirilerde kişisel bilgi ve verilerinizin yer almaması gerekmektedir.

- Mail adresi , özel isim , telefon , adres , kredi kartı vb kişise bilgilerinizi sitemizde çeviri araçlarında kullanmayınız. Çeviriler tüm ziyaretcilere açık bir şekilde yayınlanmaktadır. Bu konuda tüm sorumluluk bilgileri açık olarak paylaşan kullanıcıya ait olup, trsozluk.net 'in bir sorumluluğu yoktur.


 
Çeviri Kısayolları
İngilizce <> Türkçe Çeviri
Rusça <> Türkçe Çeviri
Fransızca <> Türkçe Çeviri
Almanca <> Türkçe Çeviri
Türkçe <> İngilizce Çeviri
İtalyanca <> Türkçe Çeviri
Türkçe <> İspanyolca Çeviri
Türkçe <> Almanca Çeviri
İngilizce <> İspanyolca Çeviri
Arapça <> Fransızca Çeviri
İngilizce <> Arapça Çeviri
Almanca <> İngilizce Çeviri

Gizlilik Sözleşmesi - Kullanım Şartları - Reklam - Bize Ulaşın

zuma oyunları